Пятница, 19.04.2024, 13:28 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2012 » Октябрь » 8 » Нафтовик долає киян на виїзді
22:46
Нафтовик долає киян на виїзді
Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» перемігши вдома ФК «Одеса», з гарним настроєм відправився в гості до аутсайдера першої ліги, столичного «Динамо-2». Матч проходив на красені стадіоні імені Валерія Лобановського. Останнього разу охтирська команда грала на цьому стадіоні ще в далекому 2007-му році, перемігши з мінімальним рахунком київське «Динамо». Мабуть ці гарні спогади додавали бойових сил гравцям "Нафтовика".

Вже на початку зустрічі, виникла небезпека біля воріт «Нафтовика». Віталій Гомега пройшовши правим флангом, зробив прострільну передачу, Олександр Саванчук намагаючись вибити м’яч, чудом не попав у свої ворота, м’яч влучив в поперечину, і залишив поле.

На 26-й хвилині, охтирчанам першими вдалося відкрити рахунок. Олександр Яровенко гарним пасом вивід Радіонова тет-а-тет з голкіпером господарів, Євген свого шансу не втратив, обігравши Рудько він точним ударом відправив «круглого» в сітку киян.

Вже через декілька хвилин охтирчани подвоїли рахунок. Артур Рудько намагаючись зіграти на випередження, розминувся з м’ячем, який потрапив прямо в ноги Яровенку, Олександру нічого не залишалося як послати кулю в сітку динамівців.

Відповісти кияни змогли лише дальніми пострілами, які були вкрай не точними.

В другому таймі охтирчани почали грати від оборони, вміло проводячи контратаки. Динамівці ж в свою чергу намагалися пробити міцний захист охтирчан, але їм це не дуже вдавалося. Гравці «Нафтовика» показали справжній командний дух, і боролися за кожен клаптик поля, зводячи внівець всі атаки господарів. Лише наприкінці тайму кияни втратили стовідсотковий шанс щоб скоротити рахунок. Франк Тамільє гарматним пострілом наніс удар по воротам охтирчан з кута карного майданчика, м’яч влучив в поперечину і відскочив до Мединського який з розвороту, з близької відстані пробив прямісінько в руки Чурілова.

Таким чином «Нафтовик» з рахунокм 2:0, впевнено проходить столичне «Динамо-2». Наступний матч охтирчани проведуть також на виїзді, суперником охтирчан буде харківський «Геліос».

«Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) - 0:2 (0:2)

«Динамо-2»: Рудько, Рижук, Кушніров-к, Суарес, Хобленко (Шевчук, 63), Чорноморець, Мединський, Гемега, Теміле, Лухтанов, Ель Каддурі (Фаворов, 28).

Запасні: Волинець, Сухомлинов, Козлов, Прокіпчук, Боровик.ко, Рижук, Кушніров-кап, Суарес, Хобленко (Шевчук, 63), Чорноморець, Мединський, Гемега, Теміле, Лухтанов, Ель Каддурі (Фаворов, 28).

«Нафтовик-Укрнафта»: Чурілов, Ховбоша, Саванчук-к, Яровенко, Єрмак (Войцеховський, 80), Радіонов (Світличний, 64), Башлай, Мостовий, Кременчуцький (Павелько, 69), Васільєв (Зайчук, 88), Даудов.

Запасні: Вокальчук, Євстафієв, Бояринцев.

Голи: Радіонов (26), Яровенко (30)

Попередження: Фаворов (58), Рижук (66) - Павелько (76).
Просмотров: 634 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0