Пятница, 19.04.2024, 04:11 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2007 » Октябрь » 14 » Туреччина - Україна (молодіжні збірні) 2:0
19:14
Туреччина - Україна (молодіжні збірні) 2:0
Щойно завершився відбірковий матч до ЄВРО-2009 між молодіжними збірними України та Туреччини, в якому господарі поля без проблем розібралися зі збірною України з рахунком 2:0. Й хоча всі ми вболівали за нашу молодіжку, прихильникам охтирського «Нафтовика» перш за все хотілося подивитися на гру «делегатів» від улюбленої команди в збірну, двох Денисів: Олійника та Дедечка. Обидва хлопці вийшли на гру з першої хвилини матчу, Олійник в нападі, Дедечко – в центрі півзахисту й гри, як-то кажуть не псували. Скажу більше Дедечко був одним з найпомітнішим в складі нашої збірної в цьому матчі, двічі бив здалеку по воротам, виводив на зручну для удару позицію Антонова, перехоплював паси суперників, але неодноразово й помилявся. Олійник цього разу був менш помітним на полі й на вістрі атаки не виділявся. Обидва наші футболісти були замінені в другому таймі – на 70-й хвилині замість Олійника на поле вийшов Морозюк, а на 82-й хвилині Дедечка замінив Прийомов. В цілому гра складалася з двох абсолютно різних таймів. В першому здавалося, що на полі дві команди з першої ліги чемпіонату України, настільки гра була повільною та нудною. А ось в другому, коли значно додали турки, гра стала цікавішою. Намагалися не відставати від господарів і наші хлопці, але рівну з суперниками гру продемонструвати вони були не готові або не спроможні. Особливо помітно переважали турецькі футболісти в технічному плані. То ж закономірними були два забиті господарями голи – на 61-й хвилині відзначився Шахін, а ще через дві хвилини – Ердінг. В другому епізоді невдало зіграв наш воротар Рибка, і як і впродовж всього другого тайму – захисники. Господарі мали ще багато нагод збільшити рахунок, але українських футболістів неодноразово рятував Рибка. То ж в результаті закономірна поразка нашої молодіжки і повністю втрачені шанси вибороти перше місце в групі.
Склади команд:
Туреччина: Ківрак, Учар, Осторун, Шам, Гюльселам, Топал, Озкан, Хурмаці (Гювен, 88), Бакбаль, Шахін(Эркін, 68), Эрдинг (Келеш, 78)
Україна: Рибка, Дедечко (Прийомов, 82), Допілка, Чижов, Пашаєв, Мандзюк, Кравченко, Степаненко, Ярошенко (Льопа, 60), Олійник (Морозюк, 70), Антонов

Просмотров: 870 | Добавил: Спец | Рейтинг: 0.0/0