Четверг, 28.03.2024, 10:35 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2007 » Октябрь » 6 » Таврія (Сімферополь) – «Нафтовик-Укрнафта»: 1:0. Мінімальна поразка охтирчан
18:09
Таврія (Сімферополь) – «Нафтовик-Укрнафта»: 1:0. Мінімальна поразка охтирчан
Матч розпочався з хвилини мовчання в пам»ять про загиблого кілька днів тому футболіста «Нафтовика» Андрія Куценка. Як сказав напередодні матчу «Команді» головний тренер охтирчан Валерій Городов: "Всего лишь два дня назад состоялись похороны Андрея. Наш коллектив до сих пор находится в шоке, и настроиться на противостояние с "Таврией" будет нелегко..."
На матч «Нафтовик-Укрнафта» вкотре вийшов в дещо послабленому складі. Серед гравців, які як правило з»являлися в основі, не грали дискваліфікований Кретов , а також Каракевич, Олійник та Зайчук. З перших хвилин матчу активнішими були господарі поля, але, в цілому, особливої переваги над гостями вони не мали.
Серед небезпечних моментів, що їх вдалося створити «Нафтовику» впродовж матчу біля воріт суперника, запам»яталися троє за участю Гігіадзе на 27, 71 та 88 хвилинах матчу. В перших двох випадках голкіпер господарів Тодіч рятував свої ворота, ще одного разу, коли Васіл пробивав в падінні через себе, м»яч пролетів дещо вище воріт. Ще запам»яталися удари Іванова на 4-й хвилині та Карпенка на 84-й хвилині, коли той пробив головою поряд зі штангою. Що ж до «Таврії», то воротам суперника неодноразово загрожував Любенович, а також Ковпак, Першин, Ільницький та Гуменюк. Саме удар останнього на 88 хвилині привів до взяття воріт «Нафтовика». Й хоча охтирські футболісти мали 5 хвилин для того, щоб уникнути поразки, однак їм цього зробити не вдалось.
Таврія: Тодіч, Першин (Бойко, 52), Омоко, Галюза, Ільницький, Голайдо, Любенович, Маркович, Ковпак, Гоменюк, Ідахор (Кутарба, 64)
Нафтовик: Куслій, Птачик, Сердюк, Монахов, Нефьодов, Дедечко Карпенко, 69), Котенко, Снитко, Іванов, Шептицький (Каракевич, 63), Гігіадзе (Олійник, 90).
Гол: Гуменюк, 89
Попередження: Любенович, 29, Маркович, 45, Бойко, 79 - Іванов, 5, Нефьодов, 81

Просмотров: 864 | Добавил: Спец | Рейтинг: 0.0/0