Четверг, 28.03.2024, 12:47 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2007 » Сентябрь » 2 » Поразка при рівній грі
23:12
Поразка при рівній грі
В матчі 8 туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги охтирський "Нафтовик-Укрнафта" на своєму полі зазнав поразки від ще одного аутсайдера - криворізького "Кривбасу" з рахунком 1:2. Програли наші футболісти не дивлячись на те, що в цій грі їх склад підсилився відразу трьома футболістами - на полі з"явилися дозаявлені напередодні Іванов, Нефедов та Монахов.  З самого початку передбачалося, що матч буде важким. І причиною тому не тільки те, що в матчі розігрувалися 6 очок, бо обидві команди є сусідами по турнірній таблиці й, до того ж, аутсайдерами. Перемога "Нафтовика" дозволяла ліквідувати розрив в очках з "Кривбасом", а поразка збільшувала його до 6 очок.  Ще тиждень тому, новий головний тренер "Нафтовика-крнафти" Валерій Городов був старшим тренером криворізького "Кривбасу", а нападник нашої  команди Васіл Гігіадзе менш як два місяці тому змінив
футболку "Кривбаса" на жовто-чорну форму "Нафтовика". Ці обставини значною мірою впливали на гру, яка виявилась не зовсім видовищною,але досить напруженою. Єдиним позитивним результатом сьогоднішньої гри слід вважати той, що "Нафтовик-Укрнафта" нарешті відкрив лік забитим м"ячам на власному полі. Зробив це Роман Каракевич, який вийшов на заміну на 61 хвилині. Не буду описувати матч, скажу лише, що рахунок втретє в цьому сезоні виявився не про грі. Як мінімум на нічию наші футболісти могли розраховувати. В другому таймі вони зіграли досить непогано. Але пропущений Мельничуком "дитячий" гол з великої відстані перекреслив
всі надії на сприятливий результат. В останні хвилини "Кривбас" "тягнув час" як міг. В три компенсовані арбітром хвилини вони навіть зробили 2 заміни.
"Нефтяник": Мельничук, Птачик, Нефедов, Монахов, Гигиадзе (Каракевич, 61), Куценко (Дедечко, 46), Зайчук, Иванов, Есип, Котенко, Олейник.
"Кривбасс": Боровик, Котелюх, Грановский, Лисицкий, Опря, Булку, Мелащенко (Мотуз, 61; Иващенко, 93), Бюлюкбаши (Грицук, 91), М. Пашаев, Сачко, Костышин.
Голы: Каракевич, 84 - Бюлюкбаши, 24. 73.
Попередження: Нефедов, 23 - Опря, 63.

Просмотров: 900 | Добавил: Спец | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 Серж
0
Кривбасс явно побаивался Нефтяника. Когда наши ребята серьезно придавили, его футболисты начали падать после каждого игрового эпизода. Таким образом они постоянно сбивали атакующий порыв нефти. А эти замены в добавленное время вобще выглядеди позорно.