Суббота, 20.04.2024, 13:03 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2007 » Июль » 28 » Друга перемога «Нафтовика - Укрнафти» в турнірі дублерів
23:53
Друга перемога «Нафтовика - Укрнафти» в турнірі дублерів
Свій третій матч в чемпіонаті України серед дублерів команд вищої ліги «Нафтовик - Укрнафти» провів в Києві з місцевим «Арсеналом». Наші футболісти досить несподівано завдали поразки господарям поля з рахунком 3:1. На 34 хвилині зустрічі господарі повели в рахунку після удару Распопова. Однак на останній хвилині першого тайму гості, після удару Пісного, відновили рівновагу (нагадаємо, до цього Андрій провів дві зустрічі в основному складі «Нафтовика»). В другому таймі наші футболісти ще двічі взяли ворота суперників: на 60 хвилині відзначився 20-річний Олег Шептицький, а за хвилину до закінчення матчу – Роман Каракевич. До речі, для Олега Шептицького 60 хвилина вдруге поспіль стає фартовою – в попередньому турі саме на цій хвилині він відзначився в матчі проти дублерів «Шахтаря». В цій зустрічі "Нафтовику" делегатом ФФУ було виставлено досить високий бал за чесну гру -8,000.
Всі інші зустрічі, що відбулися цього та попереднього дня, принесли перемоги господарям з великим рахунком:
Шахтар 3:0 Заря
Ворскла 8:0 Таврія
Металург З 7:0 ФК «Харків»
Карпати 6:1 Кривбас
Після цієї зустрічі, «Нафтовик-Укрнафта» вийшов на шосту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 6 очок (різниця м»ячів 5:4).

Просмотров: 913 | Добавил: Спец | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 3
3 Спец
0
Состав "Нефтяника" и его соперника, технические данные матча, как и результаты всех других матчей первенства среди дублеров мы постоянно публикуем в рубрике "Результаты" (Дублеры). Технические данные матчей 3 тура, чуть позже.